Методична діяльністьУчасть у обласних, Всеукраїнських, Міжнародних виставках

1. Учасник Четвертої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013».


 Номінація: «Створення та упровадження 
електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів,програм та рішень для системи освіти».
Корицька Г.Р. - науковий керівник. Автор: Шиліна Г.А. «Електронний навчальний курс з української мови для 8 класу за авторською програмою факультативу «Українська мова» (поглиблене вивчення)».

2. Учасник П'ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014». 


Номінація «Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти».

Корицька Г.Р. - науковий керівник. Автор: Шиліна Г.А. «Авторська педагогічна майстерня: теорія й методикарозробки дистанційних курсів з української мови в навчальному середовищі Moodle».3. Учасник засідання "круглого столу" на тему:" Урок української мови у системі компетентнісної освіти".

Доповідь на тему" Організація класно-дистанційної форми навчання: структура уроків української мови у допрофільних класах середньої школи".
У статті розглядається процес класно-дистанційного навчання української мови учнів   8 класу за розробленим авторським дистанційним курсом та програмою. 

4. Учасник обласної виставки

" Сучасні заклади освіти-2013".

Учасник обласних, Всеукраїнських  конкурсів


1. Призер ІХ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор"» за конкурсну роботу «Електронний навчальний курс з української мови для 8 класу» у номінації «Он-лайн освітній електронний ресурс».

2. Учасник ІV Всеукраїнського форуму "Учитель-новатор"

3.  Переможець обласного конкурсу   «Розробка електронного навчального курсу» у номінації «Предмети філологічного циклу» (наказ № 340 від 23.04.2012р.).

 4. Учасник ІІІ Всеукраїнського конкурсу  "Творчий вчитель -обдарований учень" / Створення та упровадження дистанційного курсу з української мови у допрофільних класах за авторською програмою курсу за вибором.  

5.   Переможець у обласному конкурсі розробок уроків з навчальних предметів  в рамках реалізації Року електронної дидактики «Мистецтво навчати» у номінації «Українська мова».

6.  Профільна он-лайн карта м. Мелітополя [Електронний ресурс] / Н. О. Кідалова, В. М. Князєва, П. В. Межевікін, Н. О. Щербакова, О. М. Заменягре, Г. А. Шиліна, О. І. Титаренко /Переможець обласного конкурсу у складі творчої групи.

Методична діяльність вчителя

1. Виступ на серпневій педагогічній конференції працівників освіти Мелітопольського управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Тема: «Результативність застосування електронних курсів з української мови в контексті особистісно зорієнтованого та діяльнісного підходів до навчально-виховного процесу».
Участь у роботі обласних творчих груп

1. Реалізація засобів електронної лінгводидактики на уроках української мови (1-й рік) (Керівник творчої групи: Корицька Г.Р.)

2013-2014 н. р.

2. Керівник  Авторської педагогічної майстернідистанційного навчання української мови у Запорізькій області.
                                   2014-2015 н.р.

1. Керівник обласної творчої групи: "Розробка дистанційних курсів з української мови в контексті нової парадигми освіти (Авторська педагогічна майстерня)". 2. Учасник обласної творчої групи "Реалізація засобів електронної лінгводидактики на уроках української мови"(2-й рік). Керівник творчої групи: Корицька Г.Р.

Авторські веб-ресурси 

3. Авторська педагогічна майстерня дистанційного навчання учителів української мови Запорізької області

6.  Класно-дистанційний урок української мови у 7 класі на дистанційній платформі «Школи сучасних знань»

5. Методика дистанційного навчання учнів української мови у допрофільних класах. Дистанційна освіта ЗОІППО

Веб-сторінки
                    3.  Учасник проекту "Банк веб-ресурсів Запорізької області"


Участь у семінарах, конференціях

1. Участь  у обласному науково-методичному семінарі "Науково-методичні засади запровадження он-лайн технологій навчання в освітніх закладах".

                                    2. Участь у обласному семінарі з питань профільного навчання.


 3. Учасник ІV Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей  

"Мій особистісно зорієнтований урок"(м. Новоград-Волинський).Учасник проблемної лабораторії : «Учитель у системі особистіснозорієнтованого і компетентнісного навчання: проблеми психологічної і фахової готовності». Запрошую переглянути відео  ІV Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей


6. Виступ на засіданні міського  МО класних керівників 8 класів.

7. Доповідь на науково-методичній раді ЗОІППО.


Презентація до виступу

8. Відгук на педагогічну діяльність учителя.9.Моніторинг успішності учнів. 
Учениця 9 класу Лисак Г. - учасник МАН. Цього року писала наукову роботиу з теми
"Епістолярна спадщина Лесі Українки" та захищала її  у м.Запоріжжі.
Учні 9 класу є постійними учасниками Всеукраїнського  конкурсу "Сонящник", "Патріот", мають дипломи лауреатів та учасників (Пригода К., Лисак Г., Даніліна Д.)
   Учениця 9 класу Пригода Катерина брала участь у заходах МАН, присвячених вшануванню пам 'яті Т.Шевченка. У номінації " Літературна Україна" учениця успішно виконала баладу  Т.Шевчека "Русалка".
 Родзинкою виступу була емоційне виконання балади у супроводі відеопрезентації.

 
Немає коментарів:

Дописати коментар